1. Better Call Saul

  Better Call Saul

  IMDb : 8.1 5 Sezon 49 Bölüm

  Better Call SaulBetter Call Saul adlı dizi 3 sezon ve 30 bölüm boyunca dizi izleyicilere hitap eden bir yapım olarak öne çıkmaktadır. Better Call Saul izle dizisi aynı zamanda da Breaking Badd’in spin-off’u olarak da adlandırılmaktadır. Breaking Bad dizisinde yer alan Saul Goodman ve Mike Ehramntraut karakterlerinin yaşantısından bahsedilmektedir. Dram ve kara mizah ögelerini içeren bu yapım içerisinde Jimmy McGill adlı bir avukatın Walter White ile tanışmadan önceki döneminden söz ediliyor. Avuktalık hayatında başına gelen olaylar dizisi Better Call Saul adlı dizide izleyicilere lanse ediliyor. Jimmy’nin kardeşi olan ve kendisiyle asla yıldızı barışmayan Saul Goodman ile beraber olan yaşantısından söz ediliyor.Dizinin diğer bir karakteri olan Mike Ehrmantraut da önemli bir karakter olarak Better Call Saul içerisinde yer alıyor. Oğlunu kaybeden yaşlı birini canlandırarak; gelini ve torunu ile hayatını mutlu bir şekilde devam ettirmek için çaba sarf ettiği görülüyor. Mike Ehrmantraut karakterinin aynı zamanda da park görevlisi olarak çalışarak; Breaking Bad hayranlarının ilgisini çeken bir yapım olarak görülüyor. Her bölümde heyecanlı bir etki yaratan Better Call Saul; aynı zamanda da Breaking Bad dizisinde yer alan uyuşturucu çetelerine de zaman zaman yer verebiliyor. Tuco Salamanca, No-Doze ve Gonzo mafyaları da Better Call Saul izle adlı dizide yer yer işlenen örgütler olarak görülüyor.Better Call Saul adlı dizinin ana karakteri olan James Jimmy McGill; kariyerinde sağlam adımlar atarak avukatlık mesleğinde yükselmek isteyen biri olarak görülüyor. Better Call Saul izle içerisinde çalışkan olarak öne çıkan bu karakter; sürekli olarak dava kaybetse de her defasında daha dirençli olarak yoluna devam eden isim olarak yer alıyor.Mike Ehrmantraut karakteri ise Breaking Bad’de olumlu olarak aldığı tepkileri Better Call Saul içerisinde devam ediyor. Park görevlisi olarak bu dizide yer alan Mike; önceden özel harekat polisi olarak kendini gösteriyordu. Vietnam Savaşı’na da katılım sağlayan bu karakterin; Better Call Saul içerisinde yolsuzluklarla dolu bir kariyere sahip olduğu da görülebiliyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.1   88

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Amerikan Dizileri , Yabancı Diziler
  •  Orjinal Adı: Better Call Saul
  •  İlk Yayın Tarihi: 08.02.2015
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: AMC
Background
 1. Jimmy McGill adındaki kahraman avukatımız yasak ve suç işler ile ayın sonunu getirmeye çalışan birisi olmaktan çıkabilecek mi?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Avukatımız olan Jimmy yeni bir başlangıç ile geri döneceğe benziyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Jimmy, mesleği olan avukatlık görevini devam ettirmek amacıyla hiç olmadığı kadar yürek isteyen yöntemlere başvururken Mike, gizemli yeni bir şahsiyetin yörüngesine girer.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Büyük bir acıyla karşılaşan kahraman avukatımızın başına bu sezon neler gelecek acaba?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Yeni çıkacak olan sezonda tanıtım fragmanında gösterilenlere göre içeri giren bir suçlu Jimmyden intikam alacak gibi duruyor. Seozn 23.02.2020 vizyona girecek.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı