1. How i met your Mother

  How i met your Mother

  IMDb : 7.5 9 Sezon 205 Bölüm

  Romantik komedi türünde yer alan ve her bölümü 22 dakika olarak ayarlanan How I Met Your Mother adlı dizi, 9 sezon ve 208 bölümle uzun soluklu bir proje olarak görülüyor. 2005 yılından 2014 yılına kadar izleyicileriyle buluşan How I Met Your Mother izle; oyuncu kadrosuyla da ilgi çeken bir yapım olarak tanımlanmaktadır. How I Met Your Mother dizisi içerisinde josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris ve Alyson Hannigan isimleri yer almıştır. Oldukça keyifli ve bir solukta izlenecek olan bu yapımın, final yapmasına rağmen halen daha konuşulduğu da bilinmektedir.How I Met Your Mother adlı dizinin ana konusu Ted Mosby’nin 2030 yılında çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştıklarını anlatmasından ibaret olan bir yapım olarak kendini gösteriyor. Bu konu içerisinde fazlasıyla geriye giden Ted; üniversite hayatında Marshall ile tanışmasına kadar anlatıyor. Aynı zamanda da Lily, Robin ve Barney’in de hayatlarındaki yeri de How I Met Your Mother adlı dizide yer alan bir konu olarak kendini gösteriyor.How I Met Your Mother adlı dizinin ana karakteri olan Ted, mimar olan ve kariyerine odaklanan bir mimar olarak kendini gösteriyor. Lily ve Marshall’dan özenerek en doğru kızı bulmak amacındadır.Marshall karakteri ise How I Met Your Mother izle içerisinde oldukça komik ve sıradışı bir karakter olarak kendini göstermektedir. Özellikle sır tutamaması ve tutarsız davranışları ile her izleyicinin sevdiği bir isimdir. İlk başlarda uçarı hareketleri olsa da çocuğu olduktan sonra farklı bir kimliğe bürünmüştür.Lily karakteri de anaokulu öğretmenliği yapsa da sonrasında işini bırakmıştır. Dizinin en ağır başlı karakteri olsa da zaman içerisinde sinir krizlerinden ötürü kendini kaybedebilmektedir.Barney ise dizide en fazla söz edilen karakterdir. Daha çok cinsellik odaklı bir karakter olsa da komiklikleri ve ilgi çeken sohbetiyle diziyi taşıyan isim olarak öne çıkmaktadır.How I Met Your Mother dizisine sonradan katılan karakter olan Robin ise ilk başlarda Barney ile sevgili olsa da sonradan Ted ile de birşeyler yaşayan Kanadalı muhabirdir. Dizi fanları Ted ile Robin’i her zaman yakıştırmışlardır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   7

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Amerikan Dizileri , Yabancı Diziler
  •  Orjinal Adı: How I Met Your Mother
  •  İlk Yayın Tarihi: 19.09.2005
  •  Bölüm Süresi: 22 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: CBS
Background
 1. Geriye dönüşlerle, 25 yıl sonra Ted, çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını ve sonunda nasıl evlendiğini anlatır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Popüler sitcom'un 2. sezonunda Lily ve Marshall yollarını ayırırken Ted ve Robin sevgili olur. Barney de babasının Bob Barker olduğuna inanır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Popüler sitcom'un 3. sezonunda izleyiciler Barney'nin bekâretini "çalan" kadınla tanışır. Ted ile Barney, hatun kaldırmak ve başka şeyler için bir taktik geliştirir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. CBSin bu komedi dizisinin dördüncü sezonunda, hayatın kendisi kadar öngörülemez olan bir dizi talihsizlikle Ted "doğru kişi"yi bulmaya yaklaşır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Ted Mosby'nin gülünç bekâr hayatına ve çocuklarının annesini arayışına odaklanan sitcom'un 5. sezonuyla kahramanlarımız ekranlara dönüyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Görünen o ki, Ted Mosbyin iki çocuğunun annesiyle nasıl tanışıp evlendiğinin hikâyesi oldukça uzun, 6. sezonda da devam eden bir destan.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Popüler sitcom'un yedinci sezonu şaşırtıcı bir olayı, yani Barney'nin evlenmesini konu alıyor ve nasıl, neden ve kim sorularının yanıtlarına yer veriliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Ted, sonunda çocuklarının annesi olacak kadını arayışında gerçekleşen komik olayları ve talihsizlikleri anlatmaya devam ediyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Uzun soluklu sitcom'un son sezonunda, bekârlığa kendini adamış olan Barney, kız arkadaşı Robin ile evliliğe adım atıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı