5.0
Toplamda 0 oy verildi.
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Partilerde Kız Tavlama Sanatı – How to Talk to Girls at Parties (2017) izle

-

How to Talk to Girls at Parties

Partilerde Kız Tavlama Sanatı – How to Talk to Girls at Parties (2017) izle
  Web Sitesi: https://a24films.com/films/how-to-talk-to-girls-at-parties
Partilerde Kız Tavlama Sanatı - How to Talk to Girls at Parties izle, Rabbit Hole filmiyle dikkatleri üzerine toplayan, oyunculuk geleneğinden gelen John Cameron Mitchell'in yönetmen koltuğuna oturacağı bu Neil Gaiman uyarlaması 1970'lerin Londra'sını ete kemiğe büründüyor.

Sex Pistols'un büyüsüne kapılmış olan şehirdeki her insan, karamsar kahramanımız Enn de dahil olmak üzere, bir punk olmak istemektedir. Küçük punk kraliçesi Boadicea'nın değişim öğrencileriyle dolu partisine sızan Enn, partide görür görmez aşık olduğu esrarengiz Zan'le tanışır. Ancak bu gençler aslında, esrarengiz  bir geçit törenine hazırlanmak için Dünya'ya gönderilmiş olan uzaylılardır. Karanlık sırlar ortaya çıkınca sevdiğini kurtarmak isteyen Enn, yardım için Boadicea döner. Bu mücadelenin sonucunda ne Enn'in ne de Zan'in hayatı bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır...İyi seyirler.
  Tür: Bilim Kurgu , Romantik
Yorum Alanı