5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Suikastçı – American Assassin (2017) izle

-

American Assassin

Suikastçı – American Assassin (2017) izle
  Web Sitesi: http://american-assassin.com
Suikastçı - American Assassin izle, Mitch Rapp, oldukça yetenekli bir özel öğrenci olmasının yanı sıra atletti. Fakat beklemediği bir şekilde bir kaza ile karşılaşır. Bu facianın ardından Rapp, ulusun en seçkin gizli operasyonuna dahil olmuştur bile.
Mitch Rapp, kardeşini kaybetmesi ile bir terör saldırısına uğrar. CIA Genel Müdür Yardımcısı olan Irene Kennedy ve Stan Hurley’in, terör operasyonlarını engellemesi ve suçluların avlaması için acil olarak bir elemana ihtiyaçları vardır ve bu kişi de tam olarak Rapp’dir. Bu durum için oldukça motive olan Rapp’i eğiterek bu göreve getirirler. Rapp artık içerde ve dışardaki en tehlikeli düşmanları belirleyerek onlar için gerekli olan öldürücü becerileri öğrenmiş ve eğitimini tamamlamış durumdadır. O artık intikam için yeniden doğan bir adam haline gelmiştir. Mitch Rapp, Irene Kennedy ve Stan Hurley birlikte hareket etmeye başladılar. Üçü birlikte askeri ve sivil hedeflere yönelik olarak görünürde tesadüfen ortaya çıkan saldırı dalgalarını araştırırlar. Orta Doğu’da bir dünya savaşı başlatmak için öldürücü bir Türk ajanı ile ortak amaçları olan bir model keşfederler.İyi seyirler.
  Tür: Aksiyon , Gerilim
  •  Süre: 111 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 22
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı